Miłego pobytu!

Oferujemy 54 miejsca w 21 nowoczesnych i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2, 3-osobowych oraz rodzinnych (studio) dla 4 osób. W każdym pokoju: TV, stolik z krzesłami, biurko, czajnik, balkon, a także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Pokoje zostały kompletnie odnowione w 2021 r.

Komfortowe noclegi, smaczne jedzenie

Organizujemy imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne, imprezy dla firm (również pikniki), obozy rekreacyjno – sportowe. Zapraszamy do kontaktu! Skorzystaj z naszych rozwiązań!

NOCLEG

Pensjonat Maja Nowy Sącz w centrum Nowego Sącza oferuje nowoczesne pokoje. Jesteśmy przygotowani przyjąć klienta indywidualnego jak i grupowego. W naszym obiekcie gościmy również dzieci i młodzież podczas zielonych szkół, wycieczek, kolonii, obozów. Nasze ogromne doświadczenie w organizacji wyjazdów firmowych połączonych z imprezami firmowymi w naszej Chacie Zbója (restauracja) lub w kompleksowej wiacie grillowej (zadaszona).

Kontakt z nami

WYŻYWIENIE

Na terenie naszego obiektu znajduje się Chata Zbója – nasza restauracja. Jest to miejsce gdzie jesteśmy w stanie organizować w jednym czasie dwie różne, niezależne imprezy / wydarzenia. Duża przestrzeń, bogate menu, profesjonalna obsługa eventowa. Organizacja od urodzin po imprezy firmowe, aż do wesel. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę z atrakcjami. Kompleksowa obsługa i organizacja. Zapraszamy do współpracy.

Chata Zbója

INFRASTRUKTURA

Ze względu na organizację wydarzeń, imprez i wyjazdów zorganizowanych – na terenie naszego Pensjonatu znajdziecie Państwo nie tylko boisko, plac zabaw. Istnieje możliwość zorganizowania nauki tańca z lustrami, bogato wyposażoną wiatę grilową (zadaszona), pole campingowe/namiotowe, gry zespołowe i organizacje wszystkich niezbędnych atrakcji dla grup. Nie ma dla nas atrakcji nie możliwych. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

PLAŻA

Plaża na terenie naszego kompleksu to świetne rozwiązanie do spędzania wspólnego wypoczynku, dnia czy też spotkania z rodziną. Oferujemy Państwu kompleksowy pobyt, wspólne zabawy, imprezy w połączeniu z noclegiem i wyżywieniem. To wszystko w mieście! Dzieli nas jedynie 30 minut drogi do Krynicy Zdrój, 40 minut do Szczawnicy, 1.5h drogi do Białki Tatrzańskiej lub Bukowiny Tatrzańskiej.

Pokoje 1 osobowe

Wyposażenie pokoi w nowoczesnym stylu.

220 zł ze śniadaniem

Pokoje 2 osobowe

Wyposażenie pokoi w nowoczesnym stylu.

260 zł ze śniadaniem

Pokoje 4 osobowe

Wyposażenie pokoi w nowoczesnym stylu.

390 zł ze śniadaniem

REZERWACJE

Przyjmujemy rezerwacje telefonicznie, a zapytania dotyczące ofert dla grup, wyjazdów firmowych również e-mail: marketing@majanowysacz.pl

Kontakt: + 48 694 026 090