RESTAURACJA NOWY SĄCZ

Restauracja & Grill oferuje więcej niż myślisz...


Restauracja Maja Nowy Sącz to miejsce gdzie jesteśmy w stanie oferować Państwu posiłki. Serwowane potrawy przygotowane są zawsze ze świeżych produktów najwyższej jakości.Tylko u nas można zasmakować domowego makaronu oraz ręcznie lepionych pierogów. Dominuje tu głównie tradycyjna polska kuchnia. Restauracja przyciąga klientów nie tylko wybornym smakiem potraw, ale również dostępnymi cenami. Lunch Bar oferuje swoim klientom zarówno dania mięsne jak i wegetariańskie.Restauracja zaprasza również na aromatyczną świeżą kawę z ekspresu oraz bogaty wybór herbat.

Restauracja oferuje również profesjonalne usługi cateringowe:
>> imprezy okolicznościowe,
>> uroczystości rodzinne,
>> imprezy firmowe,
>> bankiety,
>> przerwy kawowe,
>> catering biznesowy – biurowy,
>> catering świąteczny,
>> organizacja oraz obsługa wycieczek i grup.
r1
r2
r3
r4
r5
r6
r7
r8

Grillowanie...


Wiata grillowa która znajduje się na terenie naszego ośrodka umożliwia organizację wszelakich imprez na świeżym powietrzu, posiada ona zadaszenie ,stoły i ławy oraz miejsce do tańczenia.Idealna do spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych. Zapraszamy na niezapomniane imprezy przy muzyce kapeli góralskiej oraz biesiady z pieczeniem barana oraz innych przepysznych potraw, gdzie można oddać się zabawie do białego rana.

Jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksową imprezę na zewnątrz - dzięki ogromnej przestrzeni na naszym terenie. Zapraszamy do współpracy!